W jaki sposób w prosty sposób ułatwić sobie dodawanie tekstów do blogów zapleczowych?

W momencie, kiedy liczba naszych stron zapleczowych zaczyn rosnąć, musimy pomyśleć o tym, aby w jakiś sposób zautomatyzować proces dodawania wpisów. W końcu dodawanie każdego wpisu oddzielnie zaczyna zajmować bardzo wiele czasu, a baza klientów zaczyna systematycznie się powiększać. Idealną receptą na to jest Wupress. Nie tylko pozwala sprawnie zarządzać dużą liczbą blogów, ale też niesamowicie upraszcza pracę na posiadanych domenach.

Ogólna charakterystyka plugina

Wupress to plugin, dzięki któremu możemy z jednego panelu zarządzać naszymi blogami postawionymi na popularnych platformach takich jak: blox.pl, blogspot.com, wordpress.com, startblog.pl, bloa.pl, blogap.pl, pluslog.pl, ckg.pl, blog.org.pl, blogx.pl, blog.com, ablog.pl, blog.pl. Możemy swobodnie dodawać użytkowników jako naszych współpracowników, którzy po dokonaniu wpłatności za określone multikody będą mogli publikować teksty na naszym zapleczu. Taka możliwość istnieje dla całej grupy blogów, albo też dla każdego bloga z osobna. Instalacja wtyczki jest bardzo prosta- wdrażamy go na jednym z wybranych blogów, a następnie podpinamy wszystkie pozostałe wordpressy. Cena wtyczki także nie jest wysoka- wynosi około 130 zł, a w niesamowity sposób pozwala zaoszczędzić czas, który musielibyśmy poświęcić na żmudne dodawanie postów.

Co ciekawego oferuje nam Wupress?

Nie musimy w żaden sposób ograniczać swojego zaplecza- do wtyczki można podpiąć nieograniczoną liczbę domen. Możemy je odpowiednio pogrupować tematycznie i opisać według własnego uznania. Wpis możemy dodać do blogów samodzielnie przez siebie wybranych z listy lub do całej grupy blogów. Mamy możliwość jego edycji, dodania kategorii, tagów i ustawienia częstotliwości dodawania wpisów w harmonogramie. W tekście postu możemy w nieskończoność dodawać zagnieżdżone synonimy, dzięki czemu zapewnimy naszym wpisom unikalny charakter. Do naszej dyspozycji jest także walidator samej składni dodawanych synonimów, a także słownik z synonimami. Dodatkowo możemy zdefiniować sobie listę słów zakazanych, które nie powinny się pojawić w postach, a także umieszczać w nich zdjęcia. Możemy także samodzielnie nałożyć ograniczenie maksymalnej liczby linków pojawiających się w tekście. Wtyczka obsługuje custom_fields a także post_types. Dodatkowo przydatną funkcją jest możliwość automatycznego generowania zarówno tagów, jak i tytułów, co nieraz może się okazać zbawienne. Scrapper filmów portalu You Tube umożliwia szybkie wyszukiwanie odpowiednich filmów w serwisie i umieszczanie ich w treści postów.

Opinie użytkowników

Wtyczka ta spotkała się z bardzo dobrymi recenzjami ze strony użytkowników. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy sugestii co do jej działania zawsze można napisać do ich autorów i podzielić się z nimi swoimi wątpliwościami. Niezależnie od tego jak bardzo rozbudowane jest nasze zaplecze- warto mieć w smoim narzędziowniku taki przyśpieszać pracy w witrynach zapleczowych.